شماره خبر :٣٧٧٤١٣   تاریخ انتشار خبر : 1393/04/02    ا   ١٢:٥٨
 
توسط ستاد برگزاری طرح ضیافت اندیشه اعلام شد
جوایز ویژه و مشوق های دوره آموزش مجازی طرح ضیافت اندیشه
ستاد برگزاری طرح ضیافت اندیشه فعالان فرهنگی و سیاسی دانشگاه‏‌ها جوایز ویژه و مشوق های آموزش مجازی این طرح را اعلام کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، طرح ضیافت اندیشه فعالان فرهنگی و سیاسی دانشگاه ها که از روز اول تیر ماه ثبت نام آن آغاز شده است برای حضور این دانشجویان در دوره آموزش مجازی (غیرحضوری ) مشوق هایی را در نظر گرفته است.

بر این اساس برای تشویق شرکت دانشجویان طرح ضیافت اندیشه در سامانه آموزش مجازی در بازه اول تا 31 تیرماه هر هفته 2 دستگاه تبلت و 20 جایزه نقدی 1/000/000 ریالی در نظر گرفته شده است.

در پایان دوره مجازی (21 مهر ماه مصادف با عیدغدیر خم) به قید قرعه به دانشجویانی که کلیه دروس را گذرانده باشند 12 دستگاه تبلت و 50 عدد جایزه نقدی 2/000/000 ریالی خواهد بود.

همچنین دانشجویان می توانند در تابستان 93 با حفظ جزء 29 قرآن کریم در آزمون مجازی آن که به صورت متمرکز برگزار می شود شرکت نمایند که در این بخش نیز به هزار نفر از دانشجویانی که بیشترین امتیاز را در آزمون مجازی حفظ جزء 29 کسب نمایند، مبلغ 1/500/000 ریال اهداء خواهد شد.

اعطای گواهی معتبر پایان دوره از سوی مرکز آموزش های مجازی دانشگاهیان نهاد ، اعطای سهمیه عمره دانشجویی به 200 نفر(آقایان و خانم‌ها) از فعالین و ممتازین دوره در سراسر کشور و اعطای جوایز هفتگی به قید قرعه به فعالین دوره آموزش مجازی در بازه زمانی اول تا پایان تیرماه بر اساس امتیاز کسب شده از مشوق های این طرح می باشد.

امتیازات و جوایز فوق الذکر صرفا مختص فعالان فرهنگی شرکت کننده در طرح ضیافت اندیشه سال 93 که از سوی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها معرفی شده اند بوده و قرعه کشی به صورت متمرکز در ستاد انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

 
کاربر مهمان
1393/04/02 15:23
4
10
با سلام.از کجا می توان متوجه شد که اسم ما در لیست ارسالی نهاد دانشگاه می باشد یا خیر؟

با سلام/ برای اطلاع به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خود مراجعه فرمایید.


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج