شماره خبر :٣٨٠٠٧٥   تاریخ انتشار خبر : 1393/04/14    ا   ١٤:٠٣
 
مدیر امور فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اعلام کرد
شیوه نامه مسابقه حفظ جزء 29 قرآن کریم ویژه دانشجویان طرح ضیافت اندیشه سال 93
مأوا: حجه الاسلام و المسلمین طاهری شیوه نامه مسابقه حفظ جزء 29 قرآن کریم و نحوه اعطای جوایز یک میلیون و پانصد هزار ریالی به هزار نفر از دانشجویان طرح ضیافت اندیشه فعالان فرهنگی سیاسی دانشگاه ها را اعلام کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد طاهری،مدیر امور فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها شیوه نامه مسابقه حفظ جزء 29 قرآن کریم و نحوه اعطای جوایز یک میلیون و پانصد هزار ریالی به هزار نفر از دانشجویان طرح ضیافت اندیشه فعالان فرهنگی سیاسی دانشگاه ها را اعلام کرد.

اين مسابقه همزمان با آغاز ماه مبارك از 8 تيرماه شروع وتا 15 شهريور 1393 ادامه دارد و دانشجويان شرکت کننده در طرح ضیافت اندیشه فعالان فرهنگی سیاسی دانشگاهها فرصت دارند دراين مدت 65 روز به حفظ جزء 29 قرآن كريم پرداخته و در روز ها 15و16و 17 شهريور در آزمون شركت نمايند.

دانشجویان محترم بایستی با مراجعه به سايت اطلاع رسانی ضیافت اندیشه و انتخاب لينك آزمون حفظ جزء 29 قرآن کریم، پس از درج مشخصات خواسته شده، به 25 سوال تستي در زمان 250 ثانيه (هر سوال 10 ثانیه) پاسخ دهند.

لازم به ذکر است از اين 25 سوال، 15 سوال مربوط به حفظ، 5 سوال مربوط به ترجمه، و 5 سوال مربوط به مفاهيم آن مي باشد و بدیهی است در اين زمان محدود، تنها كساني قادر به پاسخگوئي خواهند بود كه جزء مذكور را همراه با ترجمه حفظ كرده باشند.

هر فرد مي تواند دو بار در آزمون شركت نمايد و البته هر بار سوالات متفاوت خواهد بود.

براي تعداد 1000 نفر از شرکت کنندگان در طرح ضیافت اندیشه فعالان فرهنگی سیاسی دانشگاه ها كه موفق به حفظ جزء 29 قرآن كريم و قبولی در آزمون مجازی شوند، هدایای نقدی 000/500/1 ريالی در نظر گرفته شده است كه به این عزیزان اهداء خواهد شد.

انتهای پیام/

 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج