اخبار > تشریح جزئیات آموزش مجازی طرح "ضیافت اندیشه فعالان فرهنگی" دانشگاه های کشور سال93
 


شماره خبر :٣٧٦٠٤٦   تاریخ انتشار خبر : 1393/03/27    ا   ١٥:٤٨
 
مدیرآموزش های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها :
تشریح جزئیات آموزش مجازی طرح "ضیافت اندیشه فعالان فرهنگی" دانشگاه های کشور سال93
مأوا: مدیرآموزش های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها جزئیات آموزش مجازی طرح "ضیافت اندیشه فعالان فرهنگی سیاسی" دانشگاه های کشور را تشریح کرد.

مرتضی فاضلی، مدیرآموزش های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در گفت و گو با ماوا، بیان داشت: آموزش مجازی طرح "ضیافت اندیشه فعالان فرهنگی سیاسی" دانشگاه های کشور در پایگاه اینترنتی مرکز آموزش های مجازی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به آدرس un.nahad.ir برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود:  اسامی دانشجویان شرکت کننده در طرح ضیافت اندیشه  که از طریق دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها به دبیرخانه ضیافت ارسال شده است می توانند از اول تیرماه با مراجعه به سایت مذکور ضمن ثبت نام و تکمیل اطلاعات  و دریافت نام کاربری و رمز عبور  نسبت به مطالعه و گذراندن سرفصل های آموزشی مربوط به طرح ضیافت اندیشه اقدام کنند.

مدیرآموزش های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تصریح کرد: دانشجویان هنگام ثبت نام در سامانه مرکز آموزش های مجازی  دانشگاهیان بایستی از کد ملی به عنوان "نام کاربری" و از شماره تلفن همراه به عنوان " رمز ورود" استفاده نمایند.

فاضلی خاطرنشان کرد: این دوره آموزش مجازی جهت شرکت‌کنندگان در ضیافت اندیشه فعالان فرهنگی ـ سیاسی دانشگاهها در 15 عنوان درسی مشتمل بر جلسات 20 دقیقه‌ای طراحی شده است که عناوین این دروس بشرح زیر است :

 

مدیرآموزش های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها درخصوص مزایا و امتیازات شرکت در دوره غیرحضوری طرح ضیافت اندیشه نیز گفت: اعطای گواهی معتبر پایان دوره از سوی مرکز آموزش های مجازی دانشگاهیان نهاد ، اعطای سهمیه عمره دانشجویی به 200 نفر(آقایان و خانم‌ها) از فعالین و ممتازین دوره در سراسر کشور و اعطای جوایز هفتگی به قید قرعه به فعالین دوره آموزش مجازی در بازه زمانی اول تا پایان تیرماه بر اساس امتیاز کسب شده از مشوق های این طرح می باشد.

وی افزود: برای تشویق شرکت دانشجویان طرح ضیافت اندیشه در سامانه آموزش مجازی در بازه اول تا 31 تیرماه هر هفته 2 دستگاه تبلت و 20 جایزه نقدی 1/000/000ریالی در نظر گرفته شده است.

فاضلی عنوان داشت: در پایان دوره مجازی (21 مهر ماه مصادف با عیدغدیر خم) به قید قرعه به دانشجویانی که کلیه دروس را گذرانده باشند 12 دستگاه تبلت و 50 عدد جایزه نقدی 2/000/000ریالی خواهد بود.

همچنین دانشجویان می توانند در تابستان 93 با حفظ جزء 29 قرآن کریم در آزمون مجازی آن که به صورت متمرکز برگزار می شود شرکت نمایند که در این بخش نیز به هزار نفر از دانشجویانی که بیشترین امتیاز را در آزمون مجازی حفظ جزء 29 کسب نمایند، مبلغ 1/500/000 ریال اهداء خواهد شد.

اعطای گواهی معتبر پایان دوره از سوی مرکز آموزش های مجازی دانشگاهیان نهاد ، اعطای سهمیه عمره دانشجویی به 200 نفر(آقایان و خانم‌ها) از فعالین و ممتازین دوره در سراسر کشور و اعطای جوایز هفتگی به قید قرعه به فعالین دوره آموزش مجازی در بازه زمانی اول تا پایان تیرماه بر اساس امتیاز کسب شده از مشوق های این طرح می باشد.

امتیازات و جوایز فوق الذکر صرفا مختص فعالان فرهنگی شرکت کننده در طرح ضیافت اندیشه سال 93 که از سوی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها معرفی شده اند بوده و قرعه کشی به صورت متمرکز در ستاد انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 
کاربر مهمان
1393/04/02 21:14
1
5
ایا طرح ضیافت حضوری امسال برگزار میشود که درس دانشگاهی تطبیق داده شود ؟کی برگزار میشود؟

با سلام / طرح ضیافت امسال در تمام دانشگاه ها برگزار می شود و در این طرح (تطبیق واحد) وجود نخواهد داشت.


کاربر مهمان
1393/04/02 19:49
1
1
سلام طرح ضیافت امسل برای هردانشگاهی کچابرگزارمیشود

با سلام/ محل برگزاری طرح ضیافت اندیشه سال 93 بر اساس تصمیم نهاد دانشگاه تعیین می شود لذا در این خصوص به نهاد دانشگاه خود مراجعه فرمایید


کاربر مهمان
1393/04/01 18:48
2
0
آیا این طرح در کاشان هم برگذار میشود؟ آیا طرح ضیافت برای 6 واحد ترم تابستانه مشکل ایجاد میکند؟ با تشکر

با سلام / طرح ضیافت امسال در تمام دانشگاه ها برگزار می شود و در این طرح (تطبیق واحد) وجود نخواهد داشت.


کاربر مهمان
1393/03/31 22:49
3
0
سلام ببخشید میشه بگیدماکه میخاییم انقلابوتفسیر موضوعی قران برداریم باید کدوم عنوان درسی رو انتخاب کنیم؟باتشکر

با سلام/ در طرح ضیافت امسال (سال 93) تطبیق واحد انجام نخواهد شد و این طرح ویژه فعالان فرهنگی دانشگاه هاست


کاربر مهمان
1393/03/30 14:24
3
7
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان مخصوصا مدیریت سایت ببخشید در خصوص معادل کردن طرح ضیافت با واحد های درسی دانشگاه چیزی گفته نشوده یعنی در این دوره معادل سازی نمیشه؟ اگه قابل معادل سازی هست با چه واحد هایی معادله و چند واحد بازم ممنون

با سلام/ در طرح ضیافت امسال (سال 93) تطبیق واحد انجام نخواهد شد


کاربر مهمان
1393/03/28 11:29
3
8
سلام. تو رو خدا بگید امسال ضیافت اندیشه برا دانشجویان برگزار میشه یا نه.با تشکر

با سلام / طرح ضیافت امسال در تمام دانشگاه ها برگزار می شود و این طرح ویژه فعالان فرهنگی دانشگاه ها می باشد


کاربر مهمان
1393/03/28 10:19
2
11
سلام میخواستم بدونم طرح ضیافت 93 جایگزین دروس دانشگاه میشود؟ ایا برای درس تاریخ امامت و فرهنگ و تمدن هم حساب میشود؟

با سلام/ در طرح ضیافت امسال (سال 93) تطبیق واحد انجام نخواهد شد.


کاربر مهمان
1393/03/28 5:6
4
5
با سلام چند سوال داشتم.این طرح برای دانشگاه ازاد هم هست ؟ در خوزستان هم ارائه میشود؟

با سلام / طرح ضیافت امسال در تمام دانشگاه ها برگزار می شود و این طرح ویژه فعالان فرهنگی دانشگاه ها می باشد


کاربر مهمان
1393/03/27 21:5
13
14
این طرح فوق العاده است مخصوصا واسه کسایی که ترم آخرن.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج